KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12814438
nr 1281 4438
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1923), Sverige. Barn. Signerad. Olja på duk, 32x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:34:42
14/10 11:27:00
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)